X

Koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 299zł

Kurier DPD

Przedpłata: 11,99zł

Pobranie: 15,99zł

Paczkomaty

Przedpłata: 10,00zł

List priorytetowy

Przedpłata: 8,99zł

Listy ekonomiczny

Przedpłata: 7,99zł

Poczta Polska (0-2KG)

Przedpłata: 12,99zł

Pobranie: 16,99zł

Poczta Polska (2-10KG)

Przedpłata: 14,99zł

Pobranie: 18,99zł

Poczta Polska (10-20KG)

Przedpłata: 19,99zł

Pobranie: 23,99zł


universal animal pak Zobacz większe
101 klientów kupiło ten produkt

UNIVERSAL Animal PAK 44sasz

Nowy

UNIVERSAL

Animal Pak

Suplement uzupełniający dietę w witaminy i minerały, opracowany specjalnie dla ciężko trenujących sportowców.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 6,00 zł
do wydania przy następnych zakupach.


100% zadowolonych klientów Ekspresowa wysyłka Gwaramcja jakości

139,00 zł

Wysyłka 24h

Zamów telefonicznie
(32) 307 50 10

Produkt chwilowo niedostępny

O produkcie

Universal Animal Pak to specjalna kompleksowa formuła witaminowo-mineralna dla ciężko trenujących sportowców, czyli również dla Ciebie! Skutecznie pokryje Twoje wzmożone zapotrzebowanie na składniki odżywcze w warunkach ekstremalnego wysiłku fizycznego, a dodatkowo przyczyni się do poprawienia komfortu psychicznego łagodząc także skutki całodziennego stresu.

Co zapewni Ci Universal Animal Pak i dlaczego jest dla Ciebie opcją idealną?

• Zapewni optymalne przebieg wszystkim istotnym procesom mającym miejsce w Twoim organizmie.

• Usprawni aktywność i pracę wielu układów, takich jak np. nerwowy, krwionośny, sercowo-naczyniowy, ruchowy, immunologiczny.

• Z tym produktem możesz efektywnie zarówno budować masę mięśniową, jak i poddać się rekompozycji czy redukcji tkanki tłuszczowej.

• Wspomoże rozbudowywanie bazy siłowej oraz wytrzymałości mięśniowej i wydolności Twojego organizmu.

• Pokryje Twoje wzmożone zapotrzebowanie na witaminy i minerały w warunkach dużych obciążeń treningowych.

• Usprawni przebieg procesów detoksykacyjnych.

• Zwalczy i ochroni Twoje komórki przed rozpadem wynikającym ze wzmożonych treningiem ataków wolnych rodników i innych reaktywnych form tlenu.

• Złagodzi skutki całodziennego stresu przyczyniając się do zapewnienia Ci należytego komfortu psychicznego.


Plusy produktu:

• Wysoka dawka optymalnie dobranych niezbędnych witamin i minerałów.

• Dzięki swojemu składowi poprawie metabolizm na tle energetycznym.

• Dodatek kompleksu aminokwasów.

• Skuteczność działania bez względu na cel treningowy i dyscyplinę sportu.

• Wielopłaszczyznowy produkt - efektywnie wspiera Cię w aspektach zarówno fizycznych, jak i psychicznych.


Jak Universal Animal Pak wpłynie na Twoje treningi oraz w czym pomoże Twojemu organizmowi i mięśniom?

Jesteś osobą intensywnie pracującą na swoją sylwetkę, a to oznacza z kolei, że poddajesz swoje ciało oraz ogólnie organizm niebywałym jak dla niego obciążeniom. Trening na siłownie oraz sama dieta są głównymi czynnikami, które warunkują poziom oraz pożytkowanie składników niezbędnych dla rozwoju Twoich mięśni. Ekstremalny wysiłek fizyczny to konieczność dostarczenia nie tylko mięśniom, ale i wszelkim układom substancji, których potrzebują - im cięższe ćwiczenia, tym Twoja aktywność wyższa, a co za tym idzie nasilona zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i… w szczególności witaminowo-mineralne!

Przeciętny człowiek potrzebuje podstawowych ilości witamin i minerałów do optymalnego, bazowego funkcjonowania i ruchu - Ty natomiast żyjesz co najmniej 2 razy bardziej intensywnie, a to oznacza, że w ciągu dnia zmuszasz swój organizm do korzystania ze znacznie wyższej ilości tychże składników. Musisz je zatem dostarczać z zewnątrz przy pomocy pokarmu oraz odpowiedniego suplementu - powinien stać przed Tobą Universal Animal Pak. Dlaczego? Otóż chociażby na niezwykle dużą zawartość witamin i minerałów, które zostaną kompleksowo pokryte względem nawet tak bardzo wzmożonego zapotrzebowania na nie przy ciężkich treningach. Dlaczego ich odpowiednie ilości są tak istotne dla Ciebie? Może same w sobie nie są aktywnymi, bezpośrednimi czynnikami wpływającymi na pracę układów oraz rozwój mięśni, aczkolwiek pełnią niezmiernie ważne funkcje jako tzw. biokatalizatory. Co to oznacza? Otóż są substancjami pośredniczącymi, a to z kolei daje im możliwość aktywnego biologicznie wspierania wszelkich procesów zachodzących wewnątrz Twojego organizmu - również rozwojowych względem Twoich mięśni czy spalania tkanki tłuszczowej lub wytrzymałości i wydolności wysiłkowej. Niektóre mechanizmy są przez nie wręcz warunkowane - bez nich nie mogłyby mieć prawa bytu, gdyż Twój organizm potrzebuje katalizatorów do większości procesów. Możesz pomyśleć, że są to nieistotne składniki, bo zapotrzebowanie na nie jest wyrażone w niezwykle małych ilościach - byłby to jednak niemały błąd, chociażby ze względu na fakt, że mimo małych ilości niezbędnych do zaspokojenia potrzeb przy Twojej aktywności, ich drastyczne i regularne niedobory mogą prowadzić do wręcz katastrofalnych skutków (szczególnie dla osoby trenującej nakładającej na ciało i psychikę tak duże obciążenie - dotyczy to też stanów chorobowych). Dla przykładu: wapń buduje Twoje kości, natomiast magnez wpływa na pracę układu nerwowego i kurcze mięśniowe - jod wspiera produkcję hormonów tarczycy, zaś fosfor uczestniczy w efektywnym przewodzeniu bodźców nerwowych oraz procesach natury energetycznej. Skutki niedoborów wydedukowane z ich funkcji same przychodzą Ci na myśl…

Kiedy najbardziej potrzebujesz Universal Animal Pak? Odpowiedź brzmi: zawsze! Osoba aktywna, taka jak Ty, już z samego faktu wyraża większe potrzeby pod tym względem. Wyjątkowo groźną okolicznością jest sam okres ćwiczeń - wtedy właśnie nasilone są procesy termoregulacyjne Twojego ciała ze względu na nadmierne wydzielanie energii cieplnej poprzez zwiększone obroty przemian energetycznych i spalania wysokoenergetycznych związków. Jakie to ma znaczenie? Otóż Twój organizm wtedy ma podniesioną temperaturę, a i ciśnienie nieco się zmienia - przy efekcie wydzielania nadmiaru ciepła, w celu zrównoważenia pocisz się, aby schłodzić organizm i wyrównać temperaturę. To z kolei sprawia, że przez skórę wraz z potem wydalasz duże ilości składników mineralnych - nie mówię już o samym pożytkowaniu ich w odniesieniu do czynności wysiłkowych i współczynnika aktywności fizycznej. Praca? Szkoła? Dom? Trening? Ciągły stres! Animal Pak łagodzi także skutki ogólnego stresu zapewniając Ci komfort psychiczny i wspierając procesy wyciszające niektóre układy takie jak układ nerwowy czy krwionośny lub sercowo-naczyniowy.

Czy to wszystko? Nie, bo jest jeszcze coś co na pewno Cię zainteresuje… Masz ochroniarza pierwszej klasy! Nie dość, że obecność niektórych witamin jest niezbędna do poprawnej ochrony i regeneracji ścięgien oraz stawów, to jeszcze wspomagasz pracę układu immunologicznego (odpornościowego), którego aktywność zostaje niestety drastycznie obniżona podczas ekstremalnego wysiłku fizycznego. Dodatkowo jeszcze - jakby tego było mało - większość składników witaminowych wykazuje ogromny potencjał antyoksydacyjny. Co to oznacza dla Ciebie? Otóż ogólne osłabienie organizmu wynikające z dużych obciążeń psycho-fizycznych sprowadza się do tego, że niestety stwarzasz optymalne środowisko dla ataków agresywnych, wolnych rodników i innych reaktywnych form tlenu (RFT). Ich działania i wzmożona aktywność prowadzą do uszkodzeń wielu komórek, a nawet do degeneracji tkanek lub rozpadu erytrocytów, co de facto również wpływa hamująco na Twój rozwój mięśniowy i treningowy, jeśli nie jest to odpowiednio traktowane. Składniki zawarte w Universal Animal Pak w większości działają ochronnie oraz wymiatająco, eliminując zagrożenie w tej sferze.

Dodatkowo Animal Pak wzbogacony jest o kompleks aminokwasów, który wspomoże reakcje syntezy białek mięśniowych i zachowania odpowiednio dodatniego bilansu azotowego w Twoich komórkach mięśniowych, sprzyjając wytwarzaniu całkiem nowych komórek mięśni.

 

DAWKOWANIE
Jak powinieneś stosować Universal Animal Pak, aby efektywnie wspomóc swój organizm oraz rozwijać mięśnie i ogólną sprawność fizyczną?

• 1 porcję suplementu możesz przyjmować po zakończonym pierwszym posiłku dnia

• W przypadku zaawansowanych sportowców można zrobić małą zmianę i przyjąć 1 paczkę na około 30min po właściwym posiłku przed treningowym.©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone. Opis produktu stanowi własność spółki Nutrimania.pl.

 

Opinie

Napisz opinię

UNIVERSAL Animal PAK 44sasz

UNIVERSAL Animal PAK 44sasz

Animal Pak

Suplement uzupełniający dietę w witaminy i minerały, opracowany specjalnie dla ciężko trenujących sportowców.

Napisz opinię