X

Koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 299zł

Kurier DPD

Przedpłata: 11,99zł

Pobranie: 15,99zł

Paczkomaty

Przedpłata: 10,00zł

List priorytetowy

Przedpłata: 8,99zł

Listy ekonomiczny

Przedpłata: 7,99zł

Poczta Polska (0-2KG)

Przedpłata: 12,99zł

Pobranie: 16,99zł

Poczta Polska (2-10KG)

Przedpłata: 14,99zł

Pobranie: 18,99zł

Poczta Polska (10-20KG)

Przedpłata: 19,99zł

Pobranie: 23,99zł


UNIVERSAL Animal CUTS 42sasz Zobacz większe
102 klientów kupiło ten produkt

UNIVERSAL Animal CUTS 42sasz

Nowy

UNIVERSAL

Universal Animal Cuts to najbardziej doceniany reduktor na świecie dzięki swojej sile i efektywności w likwidowaniu tkanki tłuszczowej. 

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 7,00 zł
do wydania przy następnych zakupach.


100% zadowolonych klientów Ekspresowa wysyłka Gwaramcja jakości

149,00 zł

Wysyłka 24h

Zamów telefonicznie
(32) 307 50 10

O produkcie

Universal Animal Cuts to bardzo silny i efektywny środek, który zajmie się zlikwidowaniem Twojej nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej - dodatkowo pobudzi Cię na treningu oraz poprawi skupienie i koncentrację. Dzięki unikalnym, złożonym formułom nie tylko spala tkankę tłuszczową, ale i ogranicza jej bieżące odkładanie dzięki czemu Twoja redukcja będzie trwała i skuteczna.

Co da Ci Universal Animal Cuts i czego możesz się spodziewać?

• Nakręci Twój metabolizm, usprawniając go i przyspieszając procesy przemiany materii.

• Spali nadmiar Twojej zbędnej, odłożonej tkanki tłuszczowej.

• Skutecznie ograniczy bieżące odkładanie się tłuszczu pod skórą.

• Pobudzi Twój organizm na treningu względem układu nerwowego.

• Pogłębi skupienie i koncentrację podczas ćwiczeń.

• Uwidoczni Twoje mięśnie dzięki formule usuwającej nadmiar wody podskórnej.

• Nasili uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z Twoich komórek tłuszczowych i samej tkanki.


Plusy produktu:

• Kompleksowa mieszanka formuł i składników.

• Nie tylko spala tłuszcz, ale i uwidacznia mięśnie sprawiając, że rzeźba jako cel jest możliwa do osiągnięcia.

• Pozwala na przeprowadzenie dłuższego i znacznie bardziej intensywnego treningu.

• Zarazem spala tkankę tłuszczową, jak i ogranicza jej odkładanie.

• Połączenie efektu zarówno spalającego tłuszcz, jak i diuretycznego (obniżającego poziom wody zewnątrzkomórkowej).

• Produkt profesjonalny, efektywny, najwyższej jakości.


Jak Universal Animal Cuts pomoże Ci spalić zbędną tkankę tłuszczową i dlaczego jest dla Ciebie odpowiedni?

Spojrzałeś w lustro i stwierdziłeś, że przyszedł czas na uatrakcyjnienie swojej sylwetki, bo przybyło „kilka” kilogramów za dużo? A może odbyłeś solidną masówkę i zatłuszczenie wykroczyło poza dopuszczalną normę? Możliwe też, że chcesz po zbudowaniu masy mięśniowej uwidocznić swój mięsień i nadać im odpowiedni wygląd… Nie jest to istotne! Dlaczego? Bo Universal Animal Cuts to sprawdzony i profesjonalny suplement, z którego korzystają nawet zawodowcy na całym świecie - bez względu na to czy chcesz się zwyczajnie odchudzić, czy zredukować tkankę tłuszczową lub poprawić aspekty wizualne mięśni, Animal Cuts zadziała idealnie, a co najważniejsze skutecznie - zadba o każdą istotną sferę treningową w okresie redukowania tłuszczu.

Zainteresowany produktem? Nie może być inaczej. Zacznijmy więc od jego aktywności - związana jest ona z procesami termoregulacyjnymi. Na pewno zauważyłeś, że przy bardzo intensywnym treningu jaki przeprowadzasz podczas redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym deficycie kalorycznym, czujesz ogromne ciepło… W pewnym sensie podnosi Ci się ciśnienie krwi oraz sama temperatura ciała. Związane to jest również ze wzmożoną potliwością - Twój organizm w taki właśnie sposób stara się schłodzić, aby wyrównać temperaturę. Z drugiej jednak strony, podświadomie dążysz do ogrzania ciała, aby utrzymać optymalną dla niego temperaturę. Co jest Ci niezbędne do treningów? Energia! Natomiast sama energia użytkowa powstaje w wyniku spalania wysokoenergetycznych związków dostarczających organizmowi, w tym mięśniom, surowca umożliwiającego wykonanie wysiłku - efektem jakby ubocznym jest wytwarzanie energii cieplnej. Twój organizm po wyczerpaniu zapasów energetycznych musi je skądś czerpać nadal przy trwającym treningu, prawda? Otóż sięga np. do tkanki mięśniowej rozbijając na mniejsze części i uzyskując w ten sposób energię - nie o to jednak nam chodzi, aby była ona pozyskiwana z materiałów budulcowych. W tym momencie uaktywnia się Universal Animal Cuts, który nieznacznie podnosi temperaturę Twojego ciała oraz powoduje zintensyfikowanie procesów metabolicznych i termogenicznych. Ukierunkowuje pozyskiwanie energii na tkankę tłuszczową, która zostaje rozbijana, a dokładniej z komórek lipidowych Twojego organizmu uwolnione zostają wolne kwasy tłuszczowe. Te z kolei zostają wyłapywane i doprowadzane do mitochondriów, gdzie podlegają spalaniu i przetwarzaniu na surowiec energetyczny. Tym samym Animal Cuts zwiększa spalanie Twojej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym oszczędzaniu mięśni i zwiększeniu wykorzystywania kwasów tłuszczowych.

No tak, ale czy to wszystko? Oczywiście, że nie - przecież samo spalanie tkanki tłuszczowej i nasilone przemiany metaboliczne w tym kierunku nie załatwią sprawy, prawda? Przecież chcesz, aby Twoje mięsnie odpowiednio się prezentowały. Rozwiązaniem jest druga z kolei unikalna formuła znajdująca się w Universal Animal Cuts - nosi miano formuły diuretycznej. Dlaczego będzie w tym aspekcie tak istotna dla Ciebie i Twojej sylwetki? Otóż samo odsłonięcie mięśni nie daje 100% efektu uwidocznienia ich kształtu i potęgi - trzeba jeszcze usunąć nadmiar wody gromadzącej się pod skórą. Diuretyczne właściwości Animal Cuts pozwolą właśnie na pozbycie się tak zwanej wody zewnątrzkomórkowej, która de facto pod skórą gromadzi się w ogólnym ujęciu wraz z niechcianą tkanką tłuszczową.

Co jeszcze Cię zainteresuje? Te same składniki, a raczej część z nich, które w mieszance termogenicznej Universal Animal Cuts przyspieszyły i nasilały procesy spalania oraz wykorzystania tłuszczu jako źródła energii użytkowej do przeprowadzenia Twojego ekstremalnego wysiłku na siłowni, dodatkowo pobudzają Twój organizm pod kątem układu nerwowego. Efektem działania między innymi kofeiny oraz guarany jest pogłębienie koncentracji oraz danie Ci znacznie lepszej możliwości skupienia podczas wykonywanych ćwiczeń. W formule tej znajdują się dodatkowo ketony malin, które wyjątkowo skutecznie sprawdzają się w zakresie stymulowania lipazy, powodując tym samym rozpad triglicerydów krążących w Twoim organizmie do formy gliceroli oraz kwasów tłuszczowych, z którymi nie będziesz miał już większego problemu. Dlaczego? Otóż w takiej postaci efektywnie dostarczane są do tzw. „pieców energetycznych” lub jak kto woli ośrodków spalania - dodatkowo ketony malin nasilają wykorzystywanie tłuszczów na potrzeby energetyczne podczas wysiłku i tym samym indukują spadek wagi. Efekt? Znacznie mniejszy procent zatłuszczenia i o wiele bardziej widoczne mięśnie!

Do ciekawszych składników Universal Animal Cuts, na które na pewno powinieneś zwrócić uwagę należą ekstrakty herbaciane oraz tzw. galusan epigallokatechiny (EGCG) - pełnią one funkcje wpływająca na zwiększenie obrotów Twojego metabolizmu, tym samym usprawniając go. EGCG okazał się być niezwykle skutecznym związkiem w momencie wzmożonej aktywności termogenezy, podczas której intensyfikuje wykorzystywanie tłuszczów w procesach energetycznych - w skrócie: kładzie nacisk na spalanie Twojej tkanki tłuszczowej. Ogólnie rzecz biorąc ekstrakty herbaciane w różnych formach występujące w Animal Cuts są pożądane ze względu na zawartość katechin. Co one oznaczają dla Ciebie? Otóż będą one hamowały bieżące odkładanie się tkanki tłuszczowej. Rewelacja, prawda? Nie dość ze zmniejszysz zatłuszczenie to jeszcze nie musisz obawiać się o dalsze odkładanie, co minimalizowałoby Twoje postępy!

Ponadto dodatek tyrozyny zapewni Ci komfort psychiczny na treningu i wpłynie profilaktycznie na zapobieganie wahaniom nastrojów towarzyszących niestety często na redukcji ze względu na bardzo niski poziom kalorii w diecie - synergicznie w kwestiach układu nerwowego i łagodzenia objawów stresu przy zachowaniu koncentracji zadziała z kofeiną. Universal Animal Cuts zawiera również mieszankę czyniącą produkt biodostępny i przyjazny dla organizmu, a także składniki ułatwiające wykorzystanie pozostałych i synergizujące oraz uzupełniające funkcje formuł aktywnych produktu.

DAWKOWANIE
Jak powinieneś stosować Universal Animal Cuts, aby spalić efektywnie zbędną tkankę tłuszczową i idealnie odsłonić swoje mięśnie?

• Produkt przeznaczony jest do stosowania cyklicznego - dla przykładu: 3 tygodnie cyklu redukcyjnego, tydzień przerwy, a potem śmiało można powtórzyć kurację z jego wykorzystaniem.

• Stosuj zarówno w dni treningowe, jak i wolne od ćwiczeń.

• Jedną dawkę przyjmij zaraz po przebudzeniu, natomiast drugą przed właściwym posiłkiem przed treningowym.

• Produktu nie powinny stosować osoby z problemami natury układu nerwowego, krwionośnego, czy sercowo-naczyniowego np. nadciśnienie.

SKŁADNIKI AKTYWNE Animal Cuts
Porcja 1saszetka
Ilość porcji w opakowaniu 42
Opakowanie 42saszetki
Zawartość jednej porcji zaw:
Stimulant Complex 750mg
Cofeine Anhydrous
Kola nut
Guarana
Yerba Mate
Raspberry Ketones
Metabolic Complex 750mg
Green tea extract(98% polyphenols/45% EGCG)
Oolong Tea Extract (50%Polyphenols)
Black Tea Extract (60%polyphenols)
Coffe bean Extract (50%polyphenols)
White Tea Extract(90% polyphenols)
Thyroid Complex 350mg
L-tyrosine
Olive leaf extract (15%oleuropein)
Salvia Officinalis
Water Shedding Complex 800mg
Dandelion Root(Taraxol,taraxerol)
Uva Ursi Leaf (arbutin, methyl-arbutin)
Hydrangea Root
Buchu Leaf
Juniper berry fruit
Celery Seed
Nootropic Complex 500mg
DMAE (dimethylaminoethanol)
Bacopa Monniera (bacopasides A&B)
B-Phenylethylamine (B-PEA)
Cortisol inhibiting Complex 300mg
Ashwangandha Extract (withanolides)
Rhodiola Rosea (rosavins)
SerinAid
Magnolia Bark Extract
CCK Boosting Complex 300mg
Cha-de-bugre (aerial parts)
Apple pectin
Jojoba Seed extract(simmondsin)
Bioavailability Complex 500mg
Ginger Root SE (Gingerols,Shogaols)
Cayenne
Grapefruit (6,7-dihydroxybergamottin)
Quercetin
Naringin(citrus)
Bioperine


©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone. Opis produktu stanowi własność spółki Nutrimania.pl.

Opinie

Oceń 
20-04-2015

Animal Cuts

W necie doczytałem, że to jeden z najlepszych. Zobaczymy. Fajny pillbox.

Oceń 
26-11-2014

Mega produkt

Skuteczny reduktor. Używam do zredukowania tkanki tłuszczowej, w końcu mięśnie muszą być widoczne ;). Szczerze polecam !

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

UNIVERSAL Animal CUTS 42sasz

UNIVERSAL Animal CUTS 42sasz

Universal Animal Cuts to najbardziej doceniany reduktor na świecie dzięki swojej sile i efektywności w likwidowaniu tkanki tłuszczowej. 

Napisz opinię