X

Koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 299zł

Kurier DPD

Przedpłata: 11,99zł

Pobranie: 15,99zł

Paczkomaty

Przedpłata: 10,00zł

List priorytetowy

Przedpłata: 8,99zł

Listy ekonomiczny

Przedpłata: 7,99zł

Poczta Polska (0-2KG)

Przedpłata: 12,99zł

Pobranie: 16,99zł

Poczta Polska (2-10KG)

Przedpłata: 14,99zł

Pobranie: 18,99zł

Poczta Polska (10-20KG)

Przedpłata: 19,99zł

Pobranie: 23,99zł


DYMATIZE Elite XT 1800g Zobacz większe
102 klientów kupiło ten produkt

DYMATIZE Elite XT 1800g

Nowy

DYMATIZE

Dymatize Elite XT to unikalna forma odżywki białkowej, która dzięki zastosowaniu różnych frakcji proteinowych o odmiennym czasie wchłaniania - zapewni Ci to ciągły dopływ składników budulcowych, regeneracyjnych, ochronnych oraz stymulacyjnych.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 6,00 zł
do wydania przy następnych zakupach.


100% zadowolonych klientów Ekspresowa wysyłka Gwaramcja jakości

129,99 zł

Wysyłka 24h

Zamów telefonicznie
(32) 307 50 10

Produkt chwilowo niedostępny

O produkcie

Dymatize Elite XT to unikalna forma odżywki białkowej, która dzięki zastosowaniu różnych frakcji proteinowych o odmiennym czasie wchłaniania - zapewni Ci to ciągły dopływ składników budulcowych, regeneracyjnych, ochronnych oraz stymulacyjnych. Idealna opcja bez względu na cel treningowy - na redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej czy też rekompozycji. Ze względu na różnorodność składników będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem o każdej porze i w każdych warunkach treningowych.

W skrócie: Co zapewni Ci odżywka Dymatize Elite XT?

• Stały dostęp do składników białkowych przez nawet 12 godzin.

• Usprawnioną regenerację i odbudowę włókien mięśniowych.

• Ochronę antykataboliczną o każdej porze.

• Aktywację i usprawnienie procesów anabolicznych / budulcowych.

• Stymulację włókien mięśniowych w kierunku rozrostu mięśni (hipertrofia).

• Zachowanie balansu białkowego w diecie, co zapewni stabilną rozbudowę mięśni.

• Wsparcie dla procesów retencyjnych azotu w komórkach mięśniowych.


Plusy produktu:

• Idealna opcja w okresie około treningowym.

• Możliwość stosowania na noc przy zachowaniu efektywności względem mięśni.

• Dodatek BCAA, Glutaminy, zdrowych kwasów tłuszczowych, aktywatorów enzymatycznych.

• Złożone i synergiczne działanie wszystkich składników produktu na mięśnie.


Jak produkt działa na Twoje mięśnie i dlaczego jest skuteczny?
Dymatize Eilite XT bazuje na specjalnej formule „Elite 12 hour protein”, przez co spełnia swoją rolę jako matrix białkowy. Teraz najważniejsze: Co to oznacza dla Ciebie? Otóż  w jej składzie znajdują się różnorodne frakcje proteinowe, charakteryzujące się odmienną budową chemiczną, co z kolei daje efekt różnych czasów wchłaniania określonych składników stymulacyjno-budulcowych przez organizm w stosunku do mięśni. Twoje mięśnie wyczerpane ekstremalnym treningiem na siłowni potrzebują dwóch rzeczy: szybkiego zahamowania procesów wyniszczających je (procesy kataboliczne) oraz równie szybkiego pobudzenia i zarazem uruchomienia aparatu anabolicznego, który skłoni je do dalszego rozrostu. Hamując katabolizm rozpoczynacie regenerację i odnowę włókien mięśniowych, które de facto stają się grubsze tym samym mocniejsze - możliwe jest także pobudzenie uśpionych do tej pory włókienek. Następnie w momencie startu anabolicznych bodźców, mięsnie pobudzane są do dalszego rozwoju i oczywiście rozrostu, co jest istotnym czynnikiem budowania masy mięśniowej. Podobnie jest z czasem, kiedy kładziesz się spać - w nocy organizm (w tym mięśnie) skazany jest na „głodówkę”, dlatego więc potrzebuje stałego dopływu protein z dużą zawartością aminokwasów, które ochronią aparat mięśniowy przed nadmiernymi efektami zniszczeń katabolicznych.

Dymatize Elite XT dzięki formule „Elite 12 hour protein” jest w stanie zadziałać o każdej porze dostarczając mięśniom nieustannie potrzebnych do rozwoju składników. Część frakcji białkowych zawartych w składnikach produktu, jakimi są WPC (Whey Protein Concentrate- koncentrat) i WPI (Whey Protein Isolate - izolat) zostaną wchłonięte od razu względem zapotrzebowania w danych warunkach. Rozbicie ich do postaci aminokwasów na drodze procesów biochemicznych przebiega znacznie szybciej, zatem te rodzaje białek zareagują na Twoje potrzeby najszybciej. Reszta frakcji proteinowych, czyli mieszanka albumin i kazeiny, zachowywana jest na później - białka będą zatem uwalniane stopniowo, zapewniając stały dopływ budulca oraz składników ochronnych. Odżywka tego typu będzie idealną opcją w celu zachowania równowagi białkowej w Twojej diecie, a dodatkowo wspomoże procesy tzw. hipertroficzne i samą retencję azotu w komórkach mięśniowych. To z kolei oznacza, że usprawnione zostają procesy regeneracyjne włókien mięśniowych już na płaszczyźnie komórkowej.

Co jeszcze może Cię zainteresować i dlaczego właśnie ten produkt? Dzięki dodatkowi glutaminy jesteś w stanie jeszcze efektywniej rozwijać swoje mięśni. Uczestniczy ona w transporcie azotu do komórek mięśniowych, jednocześnie uprawniając go - tym samym sprzyjające warunki otrzymują uśpione włókna mięśniowe do tej pory przez Ciebie nieużywane, a dodatkowo przyczynia się do rozbudowy całkiem nowych białek mięśniowych. Twój trening jest zazwyczaj mocno ograniczony ze względu na zasoby glikogenu - jest to cukier zapasowy i jednocześnie składnik, który człowiek magazynuje między innymi w mięśniach. Czasami potrafi się naprawdę szybko wyczerpać… Dodatek glutaminy w produkcie pozwoli uzupełnienie uszczuplonych zapasów energetycznych (glikogenu), co oznacza oczywiście zwiększenie wytrzymałości i Twoich możliwości treningowych.

Poza tym celowo zastosowano tutaj dodatek aminokwasów rozgałęzionych, czyli tzw. BCAA. Generalnie wewnątrz organizmu cząsteczki białkowe są rozbijane na znacznie mniejsze aż uzyskają postać aminokwasów, z których mogą skorzystać mięśnie i inne części organizmu. BCAA są szczególnie dla Ciebie istotne. Trzeba je dostarczać z zewnątrz, bo człowiek samodzielnie ich nie wytwarza - dawka tych składników jest bardzo ważna w czasie około treningowym. Przed wysiłkiem zabezpieczy wewnątrzustrojowe zasoby, zaś po zakończonej sesji treningowej reagują najszybciej regenerując włókna mięśniowe i pobudzając je do dalszego rozrostu.

Dodatek zdrowych tłuszczów płynących z olejów pochodzenia roślinnego usprawnia działanie odżywki, a poza tym dba o Twój profil lipidowy i równowagę w tym zakresie, co sprawia że przemiana materii, czyli procesy metaboliczne przebiegają znacznie lepiej. Oleje tego typu (np. MCT) mogą być także pomocnym źródłem energii. Niektóre ze znajdujących się w produkcie (np. olej słonecznikowy) wpływają na obniżenie poziomu cholesterolu. Zawartość kwasów typu Omega (3-6-9) znajdujących się w oleju z siemienia lnianego wspierają funkcjonowanie układów nerwowego i sercowo-naczyniowego. Do regulatorów cholesterolu oraz dodatkowo ciśnienia krwi zaliczymy też znajdujący się tutaj olej z nasion ogórecznika (wszystko dzięki zawartości GLA, czyli kwasu gamma linolenowego.

 

DAWKOWANIE
Jak i kiedy zastosować suplement?

• Odżywkę Dymatize Elite XT stosuj zgodnie z brakami w diecie.

• Polecam Ci zastosowanie dawki w czasie po treningowym w celu szybkiego i skutecznego zahamowania procesów niszczących i aktywowania fazy budującej. Po treningu możesz odczekać 15 minut, aby wydzielający się hormon zwany kortyzolem zdołał oczyścić mięsnie z nagromadzonych w czasie treningu toksyn - dopiero sięgnij po produkt Dymatize.

• Wskazane jest zastosowanie dawki odżywki na 30 minut przed snem w celu zabezpieczenia mięśni przed tzw. „katabolizmem nocnym” - organizm nie jest w stanie się wtedy bronić, gdyż nie dostarczasz mu składników z pożywienia.

• Dobrze zastosować przed treningiem w celu stymulacji mięśni i ograniczenia nadmiernych procesów niszczących włókna na treningu. Można też sięgnąć po odżywkę Dymatize zaraz po przebudzeniu, aby zahamować ewentualnie postępujący katabolizm jeszcze z czasu nocnego i nastroić przemianę materii od samego rana.

• Jedną porcję rozmieszaj w 300ml zimnego mleka lub wody. Spożywaj odżywkę od razu po przyrządzeniu.©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone. Opis produktu stanowi własność spółki Nutrimania.pl.

Opinie

Oceń 
29-09-2015

Elite Xt

Dobra bo składa się z różnych białek więc można brać na różne okazje. Czy to na noc czy po treningu. Poza tym Dymatize Elite XT ma bardzo ciekawe smaki, których w innych nie znałem. Np. taki blueberry muffin! Niebo w gębie!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

DYMATIZE Elite XT 1800g

DYMATIZE Elite XT 1800g

Dymatize Elite XT to unikalna forma odżywki białkowej, która dzięki zastosowaniu różnych frakcji proteinowych o odmiennym czasie wchłaniania - zapewni Ci to ciągły dopływ składników budulcowych, regeneracyjnych, ochronnych oraz stymulacyjnych.

Napisz opinię